2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra, 2 db francia színházi témájú illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Az egyiken kis lapszéli sérüléssel, kissé koszos lapok, lapméret: 28x21 cm és 29,5x21 cm