cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra, 2 db francia színházi témájú illusztráció. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). Az egyiken kis lapszéli sérüléssel, kissé koszos lapok, lapméret: 28x21 cm és 29,5x21 cm
cca 1890 Österreich-Ungarische Länderwappen / Az Osztrák-Magyar Monarchia címerei, színes melléklet a Meyers Konversations-Lexikon 4. kiadásából, ázásnyomokkal, 24x30,5 cm
cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra - Merly, role de Czarévitch Alexis, dans la Ste. Claire. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 28x21 cm
cca 1890-1900 Théatre de l'Opéra Comique - Une Danseuse dans Don Pedro. Színes litográfia, papír, jelzett (Lith. Godard, Paris). A lap széle foltos, lapméret: 29,5x21 cm
1892 Magyar Szalon. XVI. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, "Magyar Szalon". Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kissé laza fűzéssel.
1895-1906 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle 7 száma. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, változó állapotban, kissé sérült borítókkal és gerincekkel.