1926 Sarló László építész fényképes spanyol vasúti igazolványa, igazolvány végén sajátkezű ceruzás jegyzeteivel, kissé foltos vászonkötésben. Sarló László Storch Vendel (1828-1886 után) 1848-49-es szabadságharcos, komáromi várőr rokona, a család egyik ága a XIX. sz. végén magyarosította nevét Storchról Sarlóra.
1927 Bp., Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem által kiállított igazolvány hivatalos eskü letételéről, Kommer Magda részére, Méhely Lajos (1862-1953) zoológus, egyetemi tanár, a bölcsészeti kar dékánjának aláírásával
1929 A "Mezőtúri M. Kir. Áll. "Teleki Blanka" Leányliceum" adományozást megköszönő és az iskola testületi ülésének jegyzőkönyve, gépeltek, borítékkal. Az jegyző, és az iskolaigazgató, Dr. Kovács Géza aláírásával.
1930 Rothermel János dombóvári vaskereskedő ,,Ruhaszáritó készülék, ruhafogas vagy köcsögtartó" c. szabadalmával kapcsolatos iratok (3 db): szabadalmi okirat, kihirdetést rendelő végzés, Fenyő Henrik szabadalmi ügyvivő fejléces levele. Változó állapotban.
1930-1932 Bp., Dr. Marton Sándor Színpadi Kiadóvállalata 2 db jogdíj-elszámolása Ujházy György (1895-1971) író, újságíró, színházi forgatókönyvíró részére; az egyik dekoratív fejléccel, sérülésekkel