https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 115

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock - Early 19th Century France  The clock is driven by a spindle mechanism,  Hand-Painted Porcelain-Faience Housing displaying remarkable artistry. The side panels feature depictions of children using a globe and a telescope, along with children engrossed in reading.  While the clock has sustained some minor damage to the housing, it remains aesthetically pleasing. The enamel dial exhibits fine hairline cracks. This mantel clock is in serviced, working order, and it comes with a winding key, making it a functional and reliable timepiece. Approximately 30 cm in height and measures 15 cm in width.
1
12811.

Napoleon korabeli empire urnaóra. Franciaország XIX. sz. eleje. spindlis szerkezet, kézzel festett porcelánfajansz ház. Oldalsó képmezőkben földgömböt és távcsövet használó gyermekek, olvasó gyermekek. A házon belül kisebb sérülésekkel.Zománc számlap, rajta hajszálrepedésekkel, Felhúzó kulccsal Szervizelt működő, esztétikailag szép állapotban. m: 30 cm, sz:15 cm / Napoleon Era Empire Mantel Clock ...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
EUR
,
571,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Kienzle Satellite asztali óra, dobozában
1
12812.

Kienzle Satellite asztali óra, dobozában

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Logostar japán női karóra. Kvarc, újszerű, dísztokban, számlap 25x20 mm
1
12813.

Logostar japán női karóra. Kvarc, újszerű, dísztokban, számlap 25x20 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
5 darab férfi karóra
1
12814.

5 darab férfi karóra

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
1
Zacskónyi óraszíj, csat, közte Casio, Citizen, Swatch
1
12815.

Zacskónyi óraszíj, csat, közte Casio, Citizen, Swatch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
0
4 darab karóra és zsebóra, vegyes állapotban, közte Carda, Langendorf
1
12816.

4 darab karóra és zsebóra, vegyes állapotban, közte Carda, Langendorf

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Certina 17 köves női karóra, sérült szíjjal, nem működik, tokban
1
12817.

Certina 17 köves női karóra, sérült szíjjal, nem működik, tokban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
1
4 darab karóra + óranyitó, vegyes állapotban
1
12818.

4 darab karóra + óranyitó, vegyes állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
18
Timestar 21th century karóra, kvarc, szíjjal, számlap d: 24 mm
1
12819.

Timestar 21th century karóra, kvarc, szíjjal, számlap d: 24 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Pobeda mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, bőr szíjjal, működik, számlap d: 28 mm
1
12820.

Pobeda mechanikus karóra, másodperc segédkörrel, bőr szíjjal, működik, számlap d: 28 mm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
7
Doxa antimagnetic kézi felhúzós karóra, hiányos, kopott
1
12821.

Doxa antimagnetic kézi felhúzós karóra, hiányos, kopott

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
5
Doxa női kvarc karóra egy betű hiánnyal d: 28 cm
1
12822.

Doxa női kvarc karóra egy betű hiánnyal d: 28 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz