Plakát

Tételek száma: 73

Elekes Károly (1951-), Győrffy Sándor (1951-): Day1Art, nemzetközi Day Art kiállítás, Liget Galéria, Bp., 1985. Megnyitja: Helyettes Szomjazók. Plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül, 50x69 cm. Rendkívül ritka plakát, feltehetően kevesebb mint 50 példányban készült!
18377.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Győrffy Sándor (1951-): Imreh Tibor, Mikó F. László, Győrffy Sándor, Selényi Károly István a Bercsényiben, 1983. Kiállítási plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett, 47x69 cm. Kissé hullámos. Ritka plakát!
18378.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Készülj fel amig nem késő! Légoltalmi liga plakát. Hollós Endre 1937. Klösz ny. 16x24 cm
18379.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,68
25,71
18380.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
cca 1985 Piért - Ajándékozzon. Retro reklám plakát. 57x80 cm
18381.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Bukta Imre (1952-), Elekes Károly (1951-): Dombóvári Művésztelep II. kiállítása a Dombóvári Galériában (Aknay János, Bereznai Péter, Bukta Imre, Elekes Károly, Győrffy Sándor, Gubis Mihály), 1988. Plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül. Pátria Nyomda. 61×41 cm. Lapszéli egészen apró foltokkal.
18382.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
cca 1983 Skála coop áruházak reklám plakát 60x80 cm
18383.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Baleset ellen védekezz! Naponta 100 Baleset. Tempera, karton, jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 1930-40 körül. Plakátterv. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 63x47 cm
18384.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Pócs Péter (1950-): Unicornis 1991, a VLS (Vajda Lajos Stúdió) és a MAMŰ közös kiállítása a Vigadó Galériában (Aknay János, Bukta Imre, feLugossy, efZámbó stb.). Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton. 98,5×65 cm
18385.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Hervé, Rodolf (1957-2000): International mail art exhibition, Kassák Múzeum, 1992. Kiállítási plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 42x30 cm.
18386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Csáji Attila, Dombay Győző, Papp Oszkár, Rác András, Szemadám György, Veress Pál Six peinters hongrois a laeroport de Paris, 1982. Plakát, ofszet, papír, Kossuth Nyomda, 64,5x43 cm.
18387.

Csáji Attila, Dombay Győző, Papp Oszkár, Rác András, Szemadám György, Veress Pál Six peinters hongrois a l'aeroport de Paris, 1982. Plakát, ofszet, papír, Kossuth Nyomda, 64,5x43 cm.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Hervé, Rodolf (1957-2000): Nemzetközi mail art kiállítás, Kassák Múzeum, 1992. Plakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 42x30 cm.
18388.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft