Plakát

Tételek száma: 73

1919 Végh Gusztáv (1889-1973): Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja. A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrődésnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm.   A Tanácsköztársaság idejéből származó politikai plakátok rendkívül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. Valószínűleg csak közgyűjteményben szerepel!
18365.

1919 Végh Gusztáv (1889-1973): "Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja." A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrődésnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm. A Tanácsköztársaság idejéből származó politikai plakátok rendkívül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. Valószínűleg csak közgyűjteményben szerepel!

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 315,79
1 428,57
18366.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
157,89
171,43
18367.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
121,05
131,43
1940 Erdély hazatért városai, irredenta plakát, kiadja a Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. 34x24 cm Hajtva
18368.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
11
18369.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
18370.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
73,68
80,00
18371.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
1967 Frank Zappa (1940-1993) amerikai zenész plakát, gyűrődésekkel, 60×44 cm
18372.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
ca 1920 Halál a békeszerződésekre! Mert mi élni akarunk! A Társadalmi Egyesületek Szövetsége irredenta politikai plakátja, Felül vágott 65x43 cm
18373.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Hencze Tamás (1938-2018): Gorkij: Éjjeli Menedékhely. Plakát, ofszet, papír. Megjelent 800 példányban. Magyar Hirdető. Offset- és Játékkártyanyomda. Lapszéli szakadásokkal. 68×96 cm.
18374.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
König Drosselbart mesefilm plakátja, hajtott, szakadással, 83×60 cm
18375.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Győrffy Sándor (1951-): Győrffy Sándor, Pataki Zsolt, Retek Tamás kiállítása, Százhalombatta, 1984. Plakát, szitanyomat, papír, Győrffy Sándor által ceruzával jelzett, 49x68 cm. Rendkívül ritka plakát, a kiállításon jazz koncerteken készült fotók szerepeltek, a bal oldalán Egberto Gismonti zenész látható!
18376.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft