https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 130
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3142691
12678
467
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3142672
12679
467
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Nőalak. 1991. Márvány talapzaton. Talpazaton kis ütődésekkel, jelzés nélkül, m: 34 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2966684
12680
467
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉ...
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3117525
12681
467
0
140000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
2650009
12682
467
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3094210
12683
467
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3029924
12684
467
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3029933
12685
467
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2909841
12686
467
0
55000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Ismeretlen szobrász: Zsoké a lovon, patinázott öntött bronz szobor talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 33 cm, m: 33,5cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3049220
12687
467
0
200000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3117539
12688
467
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Önarckép. Festett terrakotta, , "Szervátiusz 1944" 18x16 cm Fa alapon. Sérült ragasztott / Terracotta, damaged, glued. 2239335
12689
467
0
130000
Sculptures, statuettes, plaques
EgyĂŠb
1
Csorba Géza (1892-1974): Ady Endre síremléke. Kerámia minta szobor a megvalósult emlékműhöz. Jelzés nélkül. m: 39 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz