Tüskehúzó fiú. I. századi görög-római szobor alabástrom másolata. cca 20. sz. eleje, talapzatán és hátán javítással, jelzés nélkül, m: 39,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Öreg Voltaire. Ferdinand Barbedienne (1810-1892) büsztje alapján készült XX. sz. eleji gipsz másolat. Jelzés nélkül, feketére mázolva, hibátlan, m: 24,5 cm