12761.
467. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Garajszki József (1934-): Feltámadás. Bőrplasztika, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fakeretben. 50x37 cm