12773.
467. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm