12700.
467. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Thompson-Siegel: Lánygyermek pár, patinázott réz plakett, kopással, jelzett, 15x13 cm