1896-1897 3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Bereg, Somogy, Lika-Krbava vármegye térképe, terv.: Gönczy Pál, kisebb lapszéli foltokkal, 30,5x23,5 cm körül
cca 1928 Európa a magyar államalapítás és a külföldi kalandozások korában, nagyméretű térkép, Breit József: A magyar nemzet hadtörténelme 1. sz. melléklete, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 115x86 cm
1931 Budapest Plan und Reiseführer. Budapest Székesfőváros Házinyomda. Térképpel és látnivalókkal illusztrált német nyelvű, kihajtható prospektus. Térkép méret: 45x41,5 cm, teljes méret: 49,5x82 cm. Apró szakadásokkal.
cca 1870 Neueste Karte der Erde mit Rücksicht auf das Bedürfniss des Handelstandes sowie für den Unterricht an Lehr-Anstalten entworfen und gezechnet von C. F. Baur. Stuttgart, Julius Maier, későbbi aranyozott egészvászon-kötésben, vászonra kasírozva, kopott, kissé borítóval, 92x118 cm
1942 Magyarország közigazgatási térképe, 1:500 000, két részből álló térkép a visszatért területekkel, az egyik foltos, a szélein kis lyukakkal, 105×86 cmx2
cca 1860 Ond település (ma Szerencs része, Borsod vármegye, nagy méretű kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. Valamint a dűlők leírásával. Vászonra kasírozva. 50x70 cm