Andrees Allgemeiner Handatlas in 86 Karten mit erlauterndem Text. Bielefeld und Leipzig, 1881, Velhagen&Klasing. Első kiadás. Kiadói, kissé kopott félbőr kötésben
1943 Budapest térképe, 1 : 25.000, a hajtások mentén szakadásokkal, 91,5x75,5 cm + Budapest és a szomszédos helységek utcajegyzéke. A térkép melléklete. Bp., 1943. M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 72 p. Kiadói tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, egyébként jó állapotban.
Magyarország Horvát-Tótország térképe Budapest, 1887, Eggenberger. (Hoffmann és Molnár). Kőke Frigyes kőnyomdája, Bécs. Rajzolta: Homolka József. 1: 900 000. 120x80 cm Vászonra kasírozva sarkain kis sérüléssel
1870 Humoristische Karte von Europa im Jahre 1870.[Európa gúnytérképe a porosz-francia háború alatti hatalmi viszonyok ábrázolásával], Verlag: Reinhold Schlingmann, Lith Inst: v. Th. Mettke, Berlin. Eredeti állapotban. 48,5x39 cm / Mockery map of Europe during the Prussian-French war. Lithography
A gyarmati sorsból kiváló Afrika. Afrika térképe a függetlenség kikiáltásának évszámaival, melléktérképekein a gyarmatbirodalmak szerinti felosztás, az afrikai etnikumok, mezőgazdaság, bányászat és ipar Afrika-térképei (1967). Budapest, 1967. Kossuth Könyvkiadó - Kartográfiai Vállalat. Színes térkép, főtérképének mérete 413x422 mm és több kisebb melléktérkép egy 550x560 mm méretű térképlapon. A de...
Magyarország közlekedési térképe (1937). Budapest, 1937. Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal Térképészete - M. Kir. Állami Térképészeti Hivatal. Színes térkép, mérete 540x630 mm egy 630x950 mm méretű térképlapon. Az első-, másod- és harmadrendű közúti és vasúti hálózaton kívül a szervezett autóbuszhálózatot is feltüntető közlekedési térképünk bemutatja az 1934. évi 70.846. számú rendelet ala...