1977 Magyar megyetérképek (Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Békés, stb.), össz. 8 db, 1 : 150.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, vegyes méretben és állapotban
1920 A Magyar Szent Korona Országai és az entente megállapította ideiglenes határvonal. Nagy-Magyarország térkép, irredenta "Nem, Nem, Soha" feliratokkal, a nemzetiségi arányokat szemléltető grafikonokkal. 1 : 1.500.000. Bp., Magyar Földrajz Intézet Rt., sérülésekkel, javított, 71x44 cm
cca 1914 Kuty (Ukrajna) és környéke, katonai térkép, 1 : 75.000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, lapszéli gyűrődésekkel, kisebb foltokkal, 54x42 cm