Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert.
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) vodkáspohár (mindig fenékig kellett kiinni, csak úgy lehetett letenni) cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g / Iosif Abramovich Marshak: 5 pieces of silver (Ag) vodka glasses approx. 1890-1910, Moscow, decorated with figures of Cossacks playing music and dancing, marked, hallmar...