Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 252
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2848337
22060
467
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) belga díszkanál, Mechelen, St. Rombout (Szent Rumbold-katedrális) motívummal. Jelzett (835), apró foltokkal, nettó: 10,6 g, h: 11 cm 3156309
22061
467
4600
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 10,1 g 3156261
22062
467
Ezüst(Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 21,6 g 2937047
22063
467
Boulanger-Hautin (1810-1938) Vodkás pohár Ezüst (Ag), jelzett, 4 cm 16,7 g 3158033
22064
467
26000
Cigaretta tárca ezüst (Ag), aranyozott díszítéssel 137 g 11x8 cm 2959765
22065
467
Ezüst(Ag) villa, jelzett, h: 16,5 cm, bruttó: 28,2 g 2840734
22066
467
Ezüst (Ag) cukorfogó, h: 11 cm, jelzett, nettó: 18,25 g 2840731
22067
467
30000
Ezüst (Ag) babakészlet, jelzett, nettó: 54,3 g 3013334
22068
467
30000
Ezüst (Ag) vaddisznó akasztóval, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 22,3 g 3013322
22069
467
30000
Ezüst (Ag) elefánt miniatűr akasztóval, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 30,1 g 2930057
22070
467
200000
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2959790
22071
467
13000
Ezüst(Ag) reszelő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 18,1 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft