https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 252
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
3139796
22000
467
0
650000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
14K arany (Au) szövött mintás karlánc, jelzett 19 cm, 2 cm széles. Réz szál erősítéssel br 59 g
Kikiáltási ár:
650 000 Ft
3143180
22001
467
0
180000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Ezüst (Ag) aufsatz. Domborított, pereménél áttört szalagminta zárja. Két oldalán domborított férfi portré, két végén pedig karikát tartó oroszlánmaszk díszíti. Jelzett, pereménél kis repedéssel, 32x19x14 cm, nettó: 691 g
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3156857
22002
467
0
150000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Ezüst (Ag) gyümölcsös kínáló tál. Dianás jelzéssel, kalapált, hibátlan. 39x28 cm 762 g
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
3079295
22003
467
0
50000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Legyezőtartó doboz. Antik ezüst (Ag) tetejű üveg dobozka Bécs, 1850. Jelzett 111 g 22x8 cm Hibátlan üveg betéttel. / Fan holder box. Antique silver (Ag) top glass box Vienna, 1850. Marked 111 g 22x8 cm With flawless glass insert. 3142806
22004
467
0
190000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Iosif Abramovich Marshak: 5 darab ezüst (Ag) italosüveg-lezáró. cca 1890-1910, Moszkva, zenélő-táncoló kozákok figuráival díszítve, jelzett, mesterjegyes, m: 8-9 cm, nettó: 340g
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
3142757
22005
467
0
360000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Ezüst (Ag) kínálótál. Ovális test, peremszéle karélyosan tagolt, jelzett, 55x42 cm, nettó: 1364g
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
3157192
22006
467
0
130000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
14K arany (Au) nyaklánc és karikagyűrű m:65, lánc 56 cm. jelzettek, összesen 9,6 g
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2764261
22007
467
0
300000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3013285
22008
467
0
100000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Ezüst (Ag) sószóró, jelzett, m: 14 cm, nettó: 124,5 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3002131
22009
467
0
200000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3038774
22010
467
0
80000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag) kiskanalak, nagykanalak, villa, 13 latos tisztaságjellel, klf mestejegyekkel, össz 296g 3117820
22011
467
0
80000
Jewellery and precious metal items
EgyĂŠb
Ezüst (Ag) kalapált váza, jelzett, m: 18 cm, nettó: 257 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz