Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 252

Ezüst (Ag) kihajló peremű talpas váza, jelzett, m: 17,5 cm, nettó: 177 g
22012.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Ezüst (Ag) tálca. Dianás jelzéssel, mesterjegyes, 35x21 cm 430 g
22013.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
Ezüst (Ag) art deco fazonú tál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 385 g 32x20 cm
22014.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
185,68
200,00
14 K arany (Au) gyűrű gyémánttal. jelzett, m: 64, br 2,25 g
22015.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71
Arany (Au) 14K képtartó medál, jelzett, horpadással, d: 3,5 cm, bruttó: 5,2 g
22016.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
22017.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
530,50
571,43
22018.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
3 db gyémánt kerek brilliáns csiszolás, SI2-I1,, G-I, 0,8 ct tanúsítvánnyal
22019.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
530,50
571,43
22020.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
145,89
157,14
22021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: 1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaekers Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-templomban.  Feltehetően az előtörténet, a jubileum évszámból kiindulva: Az iskolaháborúk időszaka.  A szocialisták 1890-es évekbeli megjelenése előtt tehát a nemzet a konzervatív Katolikus Párt és a szekuláris Liberális Párt között polarizálódott. A liberálisok egyházellenesek voltak, és csökkenteni akarták az egyház hatalmát. A konfliktus az 1879-1884 közötti első iskolaháború során csúcsosodott ki, amikor a liberálisok azon kísérleteit, hogy nagyobb mértékű szekularizmust vezessenek be az általános iskolai oktatásban, a felháborodott katolikusok visszaverték. Az iskolaháború a belga politikában a katolikus párt dominanciájának időszakát nyitotta meg, amely szinte töretlenül1917-ig tartott.
22022.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
22023.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft