Franciaország ~1900. "Varró nő / Kalapkészítő nő" bronz plakett. Szign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) T:AU patina France ~1900. "Sewing woman / Hat maker woman" bronze plaque. Sign.: L. R. Diry (?) (63x43mm) C:AU patina
Franciaország DN "Európai Kulturális Társaság" bronz emlékérem eredeti dísztokban (90mm) T:AU patina France ND "Société Européenne de Culture" bronze commemorative medallion in original case (90mm) C:AU patina
Franciaország DN "Szenátusi palota - Szenátori baráti csoport Franciaország - Magyarország" bronz emlékérem (50mm) T:AU France ND "Senate Palace - Senatorial Friendship Group France - Hungary" bronze commemorative medallion (50mm) C:AU
Franciaország DN "Belügyminisztérium / Szajna-Saint-Denis prefektúra" részben műgyantás, ezüstpatinázott bronz emlékérem, peremén "Pichard Balme" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70mm) T:AU ph France ND "Ministere de L'Interi eur / Prefecture de la Seine-Saint-Denis" silver-plated bronze commemorative medallion with partly synthetic resin, with "Pichard Balme" makers mark on the edge, in its...
Franciaország DN "Ile de France prefektúra" bronz emlékérem "Monnaie de Paris" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban. Szign.: Renée Mayot (84mm) T:UNC France ND "Prefecture de la region D'Ile de France" bronze commemorative medallion with "Monnaie de Paris" makers mark, in its original case. Sign.: Renée Mayot (84mm) C:UNC