Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 78

Németország 2003. Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau) two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC
33493.

Németország 2003. "Nemzetközi Kertészeti Kiállítás - Rostock / Központi Kertészeti Egyesület" kétoldalas fém emlékérem műanyag dísztokban (60mm) T:UNC Germany 2003. "International Horticultural Exhibition / Central Horticultural Association (Internationale Gartenbauausstellung / Zentralverband Gartenbau)" two-sided metal medallion in plastic case (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Olaszország / Trieszt 1938. Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: Mistruzzi / Pagani (57mm) T:AU Italy / Triest 1938. 100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company two-sided bronze commemorative medallion in original case. Sign: Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU
33495.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Olaszország 1969. Christian Barnard kétoldalas bronz emlékérem (28mm) T:1- Italy 1969. Christian Barnard two-sided bronze commemorative medallion (28mm) C:AU
33496.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
1,43
Oroszország 1886. III. Sándor és II. Sándor / A török ágyúkból öntött emlékmű felavatása Szentpéterváron Ag emlékérem. Szign.: ifj. és id. A. Griliches (151,27g/72mm) T:XF ph., karcok / Russia 1886. Alexander III and Alexander II / Inauguration of the Monument cast from Turkish Cannons in St. Petersburg 1886 Ag commemorative medallion. Sign.: A. Griliches, Jr and Sr. (151,27g/72mm) T:XF edge error, scratches
33497.

Oroszország 1886. "III. Sándor és II. Sándor / A török ágyúkból öntött emlékmű felavatása Szentpéterváron" Ag emlékérem. Szign.: ifj. és id. A. Griliches (151,27g/72mm) T:XF ph., karcok / Russia 1886. "Alexander III and Alexander II / Inauguration of the Monument cast from Turkish Cannons in St. Petersburg 1886" Ag commemorative medallion. Sign.: A. Griliches, Jr and Sr. (151,27g/72mm) T:XF edge error, scratches

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 122,02
2 285,71
Portugália 1985. Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores (A munkavállalók szabadidejének felhasználásával foglalkozó országos intézet) 1935-1985 bronz emlékérem eredeti dísztokban (80mm) T:UNC patina Portugal 1985. Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores 1935-1985 bronze commemorative medallion in its original case (80mm) C:UNC patina
33498.

Portugália 1985. "Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores (A munkavállalók szabadidejének felhasználásával foglalkozó országos intézet) 1935-1985" bronz emlékérem eredeti dísztokban (80mm) T:UNC patina Portugal 1985. "Instituto nacional para aproyeitamento dos tempos livres dos trabalhadores 1935-1985" bronze commemorative medallion in its original case (80mm) C:UNC patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Portugália DN Manuel Teixeira Gomes 1860-1941 / Portimao városa kétoldalas bronz emlékérem, Szign.: Cunharte (77mm) T:1- Portugal ND Manuel Teixeira Gomes 1860-1941 / City of Portimao two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Cunharte (77mm) C:AU
33499.

Portugália DN "Manuel Teixeira Gomes 1860-1941 / Portimao városa" kétoldalas bronz emlékérem, Szign.: Cunharte (77mm) T:1- Portugal ND "Manuel Teixeira Gomes 1860-1941 / City of Portimao" two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Cunharte (77mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Románia 1922. I. Ferdinánd koronázása Gyulafehérvárott bronz emlékérem. Szign.: C. Kristescu (45mm) T:F mély karcok! Romania 1922. FERDINAND REGELE ROMANIEI SI MARIA REGINA / INTAIUL REGE AL TUTUROR ROMANILOR INCOROANTU SA LA ALBA-IULIA IN 15. X. 1922. (Coronation of Ferdinand I) bronze commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (45mm) C:F deep scratches
33500.

Románia 1922. "I. Ferdinánd koronázása Gyulafehérvárott" bronz emlékérem. Szign.: C. Kristescu (45mm) T:F mély karcok! Romania 1922. "FERDINAND REGELE ROMANIEI SI MARIA REGINA / INTAIUL REGE AL TUTUROR ROMANILOR INCOROANTU S'A LA ALBA-IULIA IN 15. X. 1922. (Coronation of Ferdinand I)" bronze commemorative medallion. Sign.: C. Kristescu (45mm) C:F deep scratches

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Spanyolország 1992. Olymphilex 92 Barcelona / Exposicion Mundial de Filatelia Olimpica y Deportiva (Olimpiai és Sportfilatéliai Világkiállítás) kétoldalas bronz emlékérem, bársony tasakban (71x51mm) T:AU
33501.

Spanyolország 1992. "Olymphilex 92 Barcelona / Exposicion Mundial de Filatelia Olimpica y Deportiva (Olimpiai és Sportfilatéliai Világkiállítás)" kétoldalas bronz emlékérem, bársony tasakban (71x51mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Spanyolország 2000. A király megválasztásának 25. évfordulója 1975-2000 jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban (150g/60mm) T:UNC /  Spain 2000. 25th Anniversary of the Proclamation of the King 1975-2000 Ag commemorative medallion without hallmark, in original case (150g/60mm) C:UNC
33502.

Spanyolország 2000. "A király megválasztásának 25. évfordulója 1975-2000" jelzetlen Ag emlékérem eredeti tokban (150g/60mm) T:UNC / Spain 2000. "25th Anniversary of the Proclamation of the King 1975-2000" Ag commemorative medallion without hallmark, in original case (150g/60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Szovjetúnió ~1960-1980. A Breszti erőd hősei 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:1- Soviet Union ~1960-1980. Heroes of the Brest Fortress 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU
33503.

Szovjetúnió ~1960-1980. "A Breszti erőd hősei" 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:1- Soviet Union ~1960-1980. "Heroes of the Brest Fortress" 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Szovjetunió 1989. Andrej Szaharov / 1921-1989 Nobel-békedíjas fizikus kétoldalas bronz emlékérme, műanyag tokban (50mm) T:AU Soviet Union 1989. Andrei Sakharov / 1921-1989 double-sided bronze commemorative medallion of the Nobel Peace Prize laureate physicist in plastic case (50mm) C:AU
33504.

Szovjetunió 1989. "Andrej Szaharov / 1921-1989" Nobel-békedíjas fizikus kétoldalas bronz emlékérme, műanyag tokban (50mm) T:AU Soviet Union 1989. "Andrei Sakharov / 1921-1989" double-sided bronze commemorative medallion of the Nobel Peace Prize laureate physicist in plastic case (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Szovjetunió DN Vlagyimir Vlagyimirovics Majakovszkij bronz plakett, hátoldalon asztali kitámasztóval és akasztóval (115mm) T:UNC,AU Soviet Union ND Vladimir Vladimirovich Maiakovsky bronze plaque with desk standee and wall hanger on the backside (115mm) C:UNC,AU
33505.

Szovjetunió DN "Vlagyimir Vlagyimirovics Majakovszkij" bronz plakett, hátoldalon asztali kitámasztóval és akasztóval (115mm) T:UNC,AU Soviet Union ND "Vladimir Vladimirovich Maiakovsky" bronze plaque with desk standee and wall hanger on the backside (115mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft