32703.
467. Lezárult gyorsárverés
Külföldi fém- és ezüstpénzek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Jugoszlávia 1938. 50p Al-bronz (12x) + 1D Al-bronz aranyozva, karkötővé alakítva T:XF,VF kopott aranyozás Yugoslavia 1938. 50 Para Al-bronze (12x) + 1 Dinar Al-bronze, gilt, refurbished to a bracelet C:XF,VF worn gilt