Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 340

Peternák Gusztáv (1928-) 1984. Egervár / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport 1984 bronz emlékérem (50mm) T:XF Adamo KE33
31670.

Peternák Gusztáv (1928-) 1984. "Egervár / Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport 1984" bronz emlékérem (50mm) T:XF Adamo KE33

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára Br emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:AU,XF kis patina, apró ph.  Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences two-sided Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina, tiny edge error
31671.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:AU,XF kis patina, apró ph. Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:AU,XF small patina, tiny edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára bronz emlékérem. XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. 40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error
31672.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:XF patina, ph Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" two-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF patina, edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Rajki László (1939-) 1986. MÉE Orosházi csoportja / Orosházi Petőfi Műv. Közp. Juhász Balázs Gyűjtőklub Br és Ag emlékérem pár (35,35g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo OH1
31673.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Reményi József (1887-1977) 1920. Tisztviselők Háza Hévíz Fürdő herendi biszkvit porcelán plakett, hátlapon az avatáson résztvevők ceruzás aláírásával (88x122mm) T:AU HP 4471.
31674.

Reményi József (1887-1977) 1920. "Tisztviselők Háza Hévíz Fürdő" herendi biszkvit porcelán plakett, hátlapon az avatáson résztvevők ceruzás aláírásával (88x122mm) T:AU HP 4471.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
131,58
142,86
Reményi József (1887-1977) 1923. Seegner Béla kőfaragómester Budapest bronz emlékérem (74mm) T:AU HP 4282.
31675.

Reményi József (1887-1977) 1923. "Seegner Béla kőfaragómester Budapest" bronz emlékérem (74mm) T:AU HP 4282.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Reményi József (1887-1977) 1924. Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése bronz emlékérem füllel (34mm) T:UNC,AU HP 4311.
31676.

Reményi József (1887-1977) 1924. "Csernoch János esztergomi érsek papi felszentelése" bronz emlékérem füllel (34mm) T:UNC,AU HP 4311.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Reményi József (1877-1977) 1927. Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927 kétoldalas, bronz emlékérem (65mm) T:1-
31677.

Reményi József (1877-1977) 1927. "Dohnányi Ernő pályafutása harmincadik évfordulójának emlékére / 1897-1927" kétoldalas, bronz emlékérem (65mm) T:1-

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Reményi József (1887-1977) 1942. 1926 MÁJUS HAVÁBAN / NEMO ANTE MORTEM BEATUS bronz önarcképes emlékérem (72mm) T:AU HP 4282.var
31678.

Reményi József (1887-1977) 1942. "1926 MÁJUS HAVÁBAN / NEMO ANTE MORTEM BEATUS" bronz önarcképes emlékérem (72mm) T:AU HP 4282.var

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Reményi József (1887-1977) 1945. Szeretettel Pásztinak, 1945.XI.19. egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU TP 2336.
31679.

Reményi József (1887-1977) 1945. "Szeretettel Pásztinak, 1945.XI.19." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU TP 2336.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
Reményi József (1887-1977) DN Női portré kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU
31680.

Reményi József (1887-1977) DN "Női portré" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
13
Renner Kálmán (1927-1994) ~1973. Gárdos Mariska / A Forradalmi Nőmozgalom kiemelkedő harcosa - Magyar Nők Országos Tanácsa kétoldalas, öntött bronz plakett (92mm) T:AU,XF patina
31681.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft