Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 340

Sülle Mária (-) 2000. A Magyar Állam 1000 éves évfordulója jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (35,18g/0.925/42,5mm) T:PP apró folt
31694.

Sülle Mária (-) 2000. "A Magyar Állam 1000 éves évfordulója" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, dísztokban (35,18g/0.925/42,5mm) T:PP apró folt

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
28,95
31,43
Sz. Egyed Emma (1935-) 1990. A Kazinczy-versenyek 25. évfordulójára 1990. egyoldalas bronz emlékérem (137mm) T:AU Hungary 1990. For the 25th Anniversary of the Kazincy contests one-sided bronze medallion. Sign.: Emma Sz. Egyed (137mm) C:AU
31695.

Sz. Egyed Emma (1935-) 1990. "A Kazinczy-versenyek 25. évfordulójára 1990." egyoldalas bronz emlékérem (137mm) T:AU Hungary 1990. "For the 25th Anniversary of the Kazincy contests" one-sided bronze medallion. Sign.: Emma Sz. Egyed (137mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,06g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina
31696.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,06g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3
31697.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag emlékérem kapszulában (41,65g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo ZE3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Szabolcs Péter (1942-) 1985. MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse Ag és bronz emlékérem pár (41,98g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3
31698.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és bronz emlékérem pár (41,98g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ZE3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Szabolcs Péter (1942-) 1987. MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves Ag emlékérem (35,75g/0.800/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo ZE5
31699.

Szabolcs Péter (1942-) 1987. "MÉE Zala Megyei Szervezete / Türje 800 éves" Ag emlékérem (35,75g/0.800/42,5mm) T:UNC kis patina Adamo ZE5

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,74
21,43
Szabó Gábor (1940-) DN Péterfi István / Művészeti Alap Zenei Szakosztálya kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~98-100mm) T:AU halvány patina
31700.

Szabó Gábor (1940-) DN "Péterfi István / Művészeti Alap Zenei Szakosztálya" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (~98-100mm) T:AU halvány patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Szabó Géza (1939-2018) DN IV. Béla király bullája peremén jelzett Ag emlékérem (34,42g/0.925/42,5mm) T:UNC
31701.

Szabó Géza (1939-2018) DN "IV. Béla király bullája" peremén jelzett Ag emlékérem (34,42g/0.925/42,5mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Szabó Iván (1913-1998) DN A honismereti mozgalomért - Hajdú-Bihar megye egyoldalas, öntött bronz plakett (~75-77mm) T:1-
31702.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére bronz emlékérem, eredeti műanyag tokban (51mm) T:UNC
31703.

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" bronz emlékérem, eredeti műanyag tokban (51mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius Ag emlékérem (34,79g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1
31704.

Szolláth György (1927-) / Vadász György (1924-1997) 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem (34,79g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SH1

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Szombathelyi László (1943-) 1968. Verseghy Diáknapok Szolnok egyoldalas bronz plakett (60mm) T:AU
31705.

Szombathelyi László (1943-) 1968. "Verseghy Diáknapok Szolnok" egyoldalas bronz plakett (60mm) T:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft