Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 340

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9
31622.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Claudius" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:1,1- kis ph / Hungary 1988. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Claudius" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Sándor Kiss (29mm) C:UNC,AU small edge error Adamo SH9

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,74
5,14
Kiss Nagy András (1930-1997) ~1980-1990. MAFILM (Magyar Nemzeti Filmalap Zrt.) kétoldalas fém plakett márványtalpra rögzítve (~88mm) fatalpas plexi vitrinben (185x125x75mm) T:AU
31623.

Kiss Nagy András (1930-1997) ~1980-1990. "MAFILM (Magyar Nemzeti Filmalap Zrt.)" kétoldalas fém plakett márványtalpra rögzítve (~88mm) fatalpas plexi vitrinben (185x125x75mm) T:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Korányi Sándor jelzett Ag emlékérem (16,19g/0,925/32mm) T:1- (PP) patina
31624.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. Orvos sor / Semmelweis Ignác peremen jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:PP patina
31625.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác" peremen jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~16g/0.925/32mm) T:PP patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
Kiss Nagy András (1930-1997) DN Fodor József 1843-1901 kétoldalas bronz emlékérem eredeti ÁPV tokban (60mm) T:UNC,AU
31626.

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József 1843-1901" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "ÁPV" tokban (60mm) T:UNC,AU

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,58
12,57
Kovács Dezső (1921-) 1971. MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma Ag emlékérem (26,45g/0.800/42,5mm) T:AU
31627.

Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag emlékérem (26,45g/0.800/42,5mm) T:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Kósa István (1953-) Millecentenárium 896-1996 - Árpád fejedelem / Honfoglalás fém emlékérem (42,5mm) T:PP
31628.

Kósa István (1953-) "Millecentenárium 896-1996 - Árpád fejedelem / Honfoglalás" fém emlékérem (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Kutas Ágnes (1966-) 1985. Nemzetközi Szépség Divatrevü - Budapest egyoldalas öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (84mm) T:UNC patina
31629.

Kutas Ágnes (1966-) 1985. "Nemzetközi Szépség Divatrevü - Budapest" egyoldalas öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (84mm) T:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Kósa István (1953-) ~2010. Magyar Építészet Érem sorozat három darabja: Néprajzi Múzeum, Pesti Vígadó, Nyírbátori Református Templom. Közös fa dísztokban, színes tájékoztatóval (49,5mm) T:UNC
31630.

Kósa István (1953-) ~2010. "Magyar Építészet Érem" sorozat három darabja: "Néprajzi Múzeum", "Pesti Vígadó", "Nyírbátori Református Templom". Közös fa dísztokban, színes tájékoztatóval (49,5mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,11
45,71
Lajos József (1936-) DN Lenin bronz emlékérem sérült márvány talapzaton (46mm, talapzat: 88x70x31mm) T:XF
31631.

Lajos József (1936-) DN "Lenin" bronz emlékérem sérült márvány talapzaton (46mm, talapzat: 88x70x31mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57
Lajos József (1936-) DN A szocialista mezőgazdaságért egyoldalas bronz emlékérem tokban (94mm) T:UNC patina
31632.

Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (94mm) T:UNC patina

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,79
6,29
Lantos Györgyi (1953-) 1988. MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István peremén jelzett Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) Adamo BA3
31633.

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "MÉE-MNT XVIII. Vándorgyűlés / Türr István" peremén jelzett Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:AU (PP) Adamo BA3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft