31537.
467. Lezárult gyorsárverés
Magyar emlékveretek, plakettek
75 000 Ft
194,30 EUR, 214,29 USD
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.