Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 340

Antal Sándor (1882-1944) 1907. Schopenhauer egyoldalas bronz plakett (~89-90mm) T:AU / Hungary 1907. Schopenhauer one-sided bronze plaque (~89-90mm) C:AU
31526.

Antal Sándor (1882-1944) 1907. "Schopenhauer" egyoldalas bronz plakett (~89-90mm) T:AU / Hungary 1907. "Schopenhauer" one-sided bronze plaque (~89-90mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
52,63
57,14
Asszonyi Tamás (1942-) 1979. Szovjet-magyar közös űrrepülés Br plakett peremen AT beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. Soviet-Hungarian Common Space Flight commemorative medallion, on the edge with AT mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
31527.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Magyar Millennium kétoldalas bronz emlékérem tájékoztatóval (~53mm) T:UNC
31528.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Magyar Millennium" kétoldalas bronz emlékérem tájékoztatóval (~53mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5. kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
31529.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Bartos Endre (1930-2006) DN MH Gábor Áron Bélyeggyűjtő Köre öntött bronz plakett (~103mm) T:AU
31530.

Bartos Endre (1930-2006) DN "MH Gábor Áron Bélyeggyűjtő Köre" öntött bronz plakett (~103mm) T:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Bartos István Péter (1947-2010) 1994. Zsótér Pál-díj 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF
31531.

Bartos István Péter (1947-2010) 1994. "Zsótér Pál-díj" 2 darabból álló gipsz öntőforma és próbanyomat (103mm) T:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Bartos Endre (1930-2006) DN Perényi László 1941-ben egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
31532.

Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben" egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL bronz emlékérem, adományozva Szeniczey Ákos számára, eredeti sérült és hiányos, bordó tokban (70mm) T:AU  Hungary 1896. 1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL double-sided bronze commemorative medallion, awarded to Ákos Szeniczey in original damaged and partial crimson case (70mm) C:AU,XF  HP 752.
31533.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Szeniczey Ákos számára, eredeti sérült és hiányos, bordó tokban (70mm) T:AU Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to Ákos Szeniczey in original damaged and partial crimson case (70mm) C:AU,XF HP 752.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,16
68,57
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. Tisza István gróf egyoldalas bronz plakett (75x54mm) T:XF,VF patina HP 866.
31534.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (75x54mm) T:XF,VF patina HP 866.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Berán Lajos (1883-1943) 1925. XI. Pius bronz emlékérem (35,59g/45mm) T:F ly. HP 1261.
31535.

Berán Lajos (1883-1943) 1925. "XI. Pius" bronz emlékérem (35,59g/45mm) T:F ly. HP 1261.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban tanúsítvánnyal (32,90g/0.925/40mm) T:AU kis patina
31536.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,84
40,00
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. József nádor 50 éves nádori jubileum Ag emlékérem. JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846 (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. Election jubilee of Joseph Archduke Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.
31537.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
197,37
214,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft