30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
1914. "A Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, eredeti, kissé sérült keménypapír tokban T:AU patina Hungary 1914. "Red Cross, Bronze Medal of Honour with a war decoration" enamelled, gold plated bronze decoration with original ribbon, in original, small damaged paper case C:AU patina NMK 287.