Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "46...
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge and without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge errors NMK 306.
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, kardokkal. Szign.: Kautsch T:XF,VF ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original ribbon with swords. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK.: 327
1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF koronán patina, foltos mellszalag Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF patina on the crown, spotted ribbon NMK 415.
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF small edge errors NMK 427.