Militária

Tételek száma: 113

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "4697/3" serial number (65x37mm) C:AU patina
33631.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" felvarrható Zn sapkajelvény, hátlapon az Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztályának matricája, kézírásos sorszámmal "4697/3" (65x37mm) T:AU patina Austro-Hungarian Monarchy ~1917-1918. "In memoriam 1914-1917" sew-on Zn cap badge, on the back with stamp of the Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya, with handwritten "46...

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" öntött bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:XF Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" cast bronze decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK.: 310.
33632.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
9
33633.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:VF ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge and without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF edge errors NMK 306.
33634.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalagon, kardokkal. Szign.: Kautsch T:XF,VF ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon" gilt bronze decoration, with original ribbon with swords. Sign.: Kautsch C:XF,VF edge error NMK.: 327
33635.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
33636.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
~1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott bronz miniatűr gomblyukjelvénye, hátoldalon nehezen olvasható, hiányos, többször beütött(?) gyártói jel "[BO]CZÁN K" (17x11mm) T:XF  NMK 334.
33637.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00
33638.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
673,58
742,86
33639.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
518,13
571,43
1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:AU,XF koronán patina, foltos mellszalag Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown with swords on war ribbon" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF patina on the crown, spotted ribbon NMK 415.
33640.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71
1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF kis ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF small edge errors NMK 427.
33641.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
33642.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
932,64
1 028,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft