Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 123

Berán Lajos (1883-1943) 1930. Magyar Sí Szövetség sí díjplakett 1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ gravírozással (50x70mm) T:AU
31867.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Berán Lajos (1883-1943) 1934. Magyar Sí Szövetség fém díjplakett hátoldalán Futócsapat bajnokság 1934. I. 28. gravírozással és Ludvig gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina
31868.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" fém díjplakett hátoldalán "Futócsapat bajnokság 1934. I. 28." gravírozással és "Ludvig" gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Berán Lajos (1883-1943) 1939. Magyar Sí Szövetség bronz díjplakett hátoldalán 1939. III. 18-19. gravírozással és Ludvig BP gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.
31869.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete bronzozott emlékérem, hátoldalon A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949 gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
31870.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Gács Lajos (1905-1981) 1937. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül bronz emlékplakett, hátoldalán Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937 gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
31871.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) bronz emlékérem, hátoldalán LUDVIG gyártói jelzéssel (41mm) T:AU
31872.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 bronz díjérem, hátoldalán 1939. I. 27. ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina
31873.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán CS.B. 1950. ősz gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett M.K.H.S.E. Centenáris verseny III gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció
31874.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Matskássy Gyula (1912-1971) 1946. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája bronz díjérem, hátoldalán Asztali T. III. 1946 gravírozással (40mm) T:AU
31875.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Matskássy Gyula (1912-1971) 1947. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája bronz díjérem, hátoldalán Asztali tenisz vegyes páros II. 1947 gravírozással (40mm) T:AU
31876.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Matzon Frigyes (1909-1986) 1942. Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932 jelzett Ag emlékérem ARKANZAS BP. gyártói jelzéssel (0.800/50mm) + Néhai Dr. Hevesy László Vándordíj védőjének 1942 jelzett Ag lapka (0.800/60x20mm) + PKTSE (Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak Sportegyesülete) zománcozott címere, együtt fekete márványlapra rögzítve (100x150x19mm) T:1-,2 patina
31877.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,59
15,71
Pincés Puder István (1907- ?) 1933. Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933 ezüstözött bronz díjplakett, Kovácsházy-serleg I. 1933 gravírozással, HP beütővel és Hawel Bp gyártói jelzéssel, eredeti, Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15 gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.
31878.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft