Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3167285
11074
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kásás (?) jelzéssel: Paprikafűzés, 1934. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 64,5x87 cm 3167292
11075
468
Linda jelzéssel: Táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 45x60 cm 3167297
11076
468
15000
Sándor jelzéssel: Vízimalom, 1905. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 32,5x24 cm 3164533
11077
468
Bucsuházy jelzéssel: Virágzó park. Olaj, vászon. 32,5x43,5 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 3164535
11078
468
Gábor J jelzéssel: Kikötő. Rézkarc, papír. 23,5x33 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 3164559
11079
468
Fáy Gy. V. jelzéssel: Ücsörgő. Akvarell, papír. 23,5x17 cm. Üvegezett fakeretben. 3164630
11081
468
Szin Gy jelzéssel: Női aktok. Olaj, vászon, sérült. 41x69 cm. Fakeretben. 3164664
11082
468
Friml G jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27×37 cm 3164932
11083
468
8500
Bálint jelzéssel: Alak holddal. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 41,5x28 cm 3164939
11084
468
8500
Bálint jelzéssel: Motívumok. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 29x41 cm 3161353
11085
468
14000
Fest V jelzéssel: Tengerparti jelenet vitorlásokkal és csónakkal, 1915. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 21×36 cm 3161594
11086
468
Gách jelzéssel (Gách István Lipót?): Liptószentmiklós, mocsár, 1936. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események