Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3046710
11099
468
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes udvar. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 30,5×51 cm. 3167315
11100
468
30000
Azonosítatlan jelzéssel: Ivó legény. Olaj, vászon, 60x80 cm Keretben 3047225
11101
468
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Napraforgók, 1992. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 41×28 cm 3048941
11102
468
Olvashatatlan (Zolovic v. Tolovic?) jelzéssel: Kabaré (Cabaret). Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 50x69 cm 3079839
11103
468
Ismeretlen jelzéssel: Vaszilij Blazsennij székesegyház. Tus, akvarell, papír, üvegezett keretben, 22x17 cm 2940302
11104
468
Olvashatatlan jelzéssel: Ló. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65x38 cm 2430504
11105
468
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1920-40 körül működött magyar festő alkotása: Hazafelé. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült a keretben. 60×80 cm 2420668
11106
468
Olvashatatlan jelzéssel (Kömpöczi Balogh Endre?): Csendélet orgonákkal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült keretben. 60x80 cm 2935613
11107
468
13000
Olvashatatlan (Baschán?) jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm 2955266
11108
468
Olvashatatlan (Gachal?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 56×67 cm 2895306
11109
468
Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 50x70 cm 2958934
11110
468
50000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kislány portré. Olaj, vászon, kartonon. Sérült. Historizáló, reprezentatív, régi ovális fakeretben. 60x48 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események