Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3107513
11147
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 19,5×28,5 cm 3107516
11148
468
Olvashatatlan jelzéssel: Város. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 17,5×12,5 cm 3111101
11149
468
Azonosítatlan jelzéssel: 5 db mese illusztráció, Akvarell, papír, jelzett. 40x30 cm 3086434
11150
468
Olvashatatlan jelzéssel (Rázó?): Csendélet, 1960. Olaj, vászon. 60×40 cm 3084302
11151
468
Olvashatatlan (Be...?) jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 23x17 cm 3062297
11152
468
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x45 cm 2975418
11153
468
Olvashatatlan jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 80x60 cm 3167142
11154
468
8500
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, hátoldalán Szervatiusz Elena (?) felirattal, üvegezett fakeretben, 33×47 cm 3159178
11155
468
3400
Olvashatatlan jelzéssel. Fekvő női akt, 1937. Olaj, vászon. Sérült 30x50 cm 3159098
11156
468
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Vilmos császár út/Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út) - Andrássy út sarok villamossal. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 16x11,5 cm 3159763
11157
468
3400
Olvashatatlan jelzéssel (Csillag Lajos?): Alakok (Színpad- vagy látványterv), 1961. Vegyes technika, kollázs, papír, foltos. Kétoldalas mű, hátoldalán női akt. 40×29,5 cm. 3141124
11158
468
Olvashatatlan jelzéssel: Horgászok. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 25,5x38 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események