Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 295
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3161770
10952
468
48000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
HE jelzéssel (Julian Henryk Raczko?): Négylevelű lóhere (cím nélkül), 1970-80 körül. Festékkel fújt szövet. Jelzéssel a hátoldalán. Fakeretben. 68x68 cm. 2966595
10953
468
14000
Jelzés nélkül: Szürrealista férfi portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm 2859208
10954
468
38000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, hódmezővásárhelyi iskola: Alföldi táj. Olaj, vászon. Üvegezett fakeretben. 46x66 cm. 3127392
10955
468
15000
R Waldsen jelzéssel, XIX sz. vége/XX. sz .eleje: Viharos tenger. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 69x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3047090
10956
468
15000
Olvashatatlan jelzéssel (Fitz Gyula?): Dávid, 1991. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 38×28 cm 3047727
10957
468
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Tücsök lakodalom. Vegyes technika, papír: 27x41 cm 3044990
10958
468
14000
Olvashatatlan (Vróbel Árpád?) jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x80 cm 3128733
10959
468
26000
Jelzés nélkül: Álarcosbál. Olaj, vászon. 72x52,5 cm 3139751
10960
468
28000
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben. 3140426
10961
468
Jelzés nélkül, feltehetően erdélyi magyar festő: Ölelkezők. Tus, papír, apró felületi sérülésekkel, paszpartuban. hátoldalán román kiviteli bélyegzővel, 37,5×37 cm. 3080342
10962
468
35000
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő, XX. sz. első fele: Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 41x50,5 cm 3029285
10963
468
15000
Olvashatatlan jelzéssel, japán művész, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Ornamentika (cím nélkül). Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett. 33x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események