11221.
468. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Jelzés nélkül: Kisfiú csecsemőkori portréja, 1903. Olaj, fotó, papír, sérült dekoratív, üvegeztett fakeretben, 37x,5x48 cm.