Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 600Ft 6,90EUR, 7,43USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Vilmos császár út/Váci körút (Bajcsy-Zsilinszky út) - Andrássy út sarok villamossal. Rézkarc, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 16x11,5 cm