Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, hátoldalán Sze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~1000002/Olvashatatlan-jelzessel-Vizparti-taj-Akvarell-papir-hatoldalan-Szervatiusz-Elena-felir~II3167142
3167142
11154
468
8500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, hátoldalán Szervatiusz Elena (?) felirattal, üvegezett fakeretben, 33×47 cm
: nagy_andras