Tóth jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~1000002/Toth-jelzessel-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-51~II3159222
3159222
11056
468
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Tóth jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 51×70 cm
: nagy_andras