Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10109.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
10110.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
10112.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Bazsonyi Arany (1928-2011): Berzsenyi Dániel. Fametszet, papír, jelzett, Kiss Dénes költőnek dedikált. Üvegezett fakeretben. 20x16 cm
10113.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Benkő Cs. Gyula (1939-): Híd a Brentán (Pádua). Tempera, papír, jelzett, hátoldalon a művész autográf soraival. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak és feleségének ajánlva. Paszpartuban. 22x32 cm
10114.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10115.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Balázs Andor Gábor (1934-1999): Régi dolgok, olaj, farost, jelzett, fa keretben, 47,5×40,5 cm
10116.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bajor Ágost (1892-1958): Hegyek között. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle sérült, 22,5×22 cm
10117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boross Géza (1908-1971): Siófok, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×37 cm
10118.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bátori István (1952-): Táj. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 54x71 cm
10119.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Bundschuh Ottó (1885-?): Virágos utcarészlet. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33×43 cm
10120.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Bálint Endre (1914-1986): Allegro Barbaro III., 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44x25,5 cm.
10121.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események