Festmények és grafikák Tételek száma: 936
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2935527
10194
468
15000
Csák Máté (1938-2017): Magyar táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 42x50 cm. 2987217
10195
468
Czibor Ildikó (1969-): Sommerys, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2987219
10196
468
Czibor Ildikó (1969-): Tappynor, 2021. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2987231
10197
468
Czibor Ildikó (1969-): Orient. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm. 2596578
10198
468
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 3140088
10199
468
34000
Csáti Jónás (-): Verekedő disznók (vaddisznók). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 60x90 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3084938
10200
468
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré (önarckép?), 1992. Tempera, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 28×20,5 cm 3124519
10201
468
4200
Conrád Gyula (1877-1959): Budai Dunapart. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, 18,5×14,5 cm 3161758
10202
468
19000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy madárral. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány Artist's Proof jelzéssel és XV/XIV számozással. Üvegezett keretben, 30x42 cm 3061104
10203
468
42000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout 3084937
10204
468
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bohóc, 1993. Tempera, papír, kartonra kasírozva. 30×21 cm 3044751
10205
468
Czétényi Vilmos (1928-2003): Tengerszem. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, laza fakeretben. 24x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események