Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10013.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
10014.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
648,65
705,88
Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artists homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv
10015.

Haász Katalin (1971-): OSAS darab, 2019. Akril, papír applikáció, papír. Jelezve jobbra lent: Haász Katalin 2019, balra lent: 0 1/1. 83×58 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv. Üvegezett fakeretben. / acrylic and collage on paper, signed, numbered 0 1/1, framed. Reproduced on the artist"s homepage: http://www.katihaasz.art/work/osas-piece-unique-4-xiv

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
10016.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Keserü Károly (1962-): Cím nélkül, 2011. Tus, színes tus, papír, jelzett a hátoldalán címkén. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
10017.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
1 058,82
10018.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Kiskirály csókkal, dinamittal. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: III/VI, lapméret: 37×27 cm. Lap alján Vincze Mill és művész szárazpecsétjeivel. Hátodalán a művész biográfiájával.
10019.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Papp Zoltán (1924-2013): Csendélet, 1972. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 60×80 cm.
10020.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Kopasz Tamás (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm / Tamás Kopasz (1958-): Kéznélkülálltottazágymellett. Mixed technique on paper, signed lower right, framed, 42x29,5 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/002%204puhaujjbegy%20a3%20%2018.htm
10021.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10022.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
10023.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Koppány Attila (1947-): Arch. Akril, vegyes technika, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 40x40 cm.
10024.

Koppány Attila (1947-): "Arch". Akril, vegyes technika, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 40x40 cm.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események