Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10025.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
10026.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
10027.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 42x26 cm
10028.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
10029.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10030.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
10031.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció, 1975. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10032.

Kikiáltási ár:
340 000 Ft
918,92
1 000,00
Pinczehelyi Sándor (1946-): Cím nélkül, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, 40x30 cm. / serigraphy on paper, signed
10033.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Olajos György (1953-): Jéghegy, 1989. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x30 cm
10034.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Milada Špálová, cseh festő (1884-1963): Havas utca (Felvidék v. Kárpáalja?) 1920-40 körül. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli prágai címkével és bélyergzővel. Fakeretben. 46x54 cm/ Milada Špálová, Czech painter (1884-1963): Snowy street (Czechoslovakia/Carpathians?). Oli on cardboard, signed lower right. With label and stamp from Prague, around 1920-40. Framed. 46x54 cm
10035.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
10036.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események