Festmények és grafikák Tételek száma: 936
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3160902
10350
468
Hargitai Zsigmond (1942-2004): Ártéri erdő. Olaj, farost, jelzett, fakeretben. 22,5x34 cm 3161293
10351
468
Haeryng Pál (?-?), működött feltehetően a XX. sz. első felében: Csendélet. Olaj, karton, jelzett, 7x8,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3093177
10352
468
80000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 49×29,5 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 49/100 3093349
10353
468
44000
Hetey Katalin (1924-2010): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). 3142542
10354
468
28000
Herman Lipót (1884-1972): Aktok puttóval. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 20x12,5 cm 3140962
10355
468
Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 44/50 számozással. 39x23 cm 3147669
10356
468
Monica Vincent Hunter (-): Kalapos hölgy portréja. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 51x40,5 cm 3147670
10357
468
Monica Vincent Hunter (-): Jelenet aktokkal. Olaj, papír,m farostra kasírozva. Jelzés nélkül. Szélein kissé sérült. 40,5x50,5 cm 3147666
10358
468
Monica Vincent Hunter (-): Társaság. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hajtásnyommal, kissé sérült, vakráma nélkül. 70x76 cm 2951735
10359
468
24000
Hercsuth Ferenc (1942-): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1996. Olaj, farost, jelezve középen fent, hátoldalán autográf felirattal. 50×50 cm 2967757
10360
468
Hercsuth Ferenc (1942-)2 db mű: Szentendrei részlet és mozdony, 1973. Monotípia, papír, egy kartonra kasírozva, jelzett. 19×13 és 13x19 cm. 2967485
10361
468
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Események