Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
10543.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
100,80
108,57
10544.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
125,71
Macskássy Izolda (1945-2021): Berzsenyi Dániel. Vegyes technika, selyem, jelzett. Kiss Dénes (1936-2013) József Attila-díjas író, költő, műfordítónak ajánlva. Fakeretben. 34x21,5 cm
10545.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
10546.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
Mezey István (1945-2012): Városfejlesztés. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm
10547.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Molnár Gabriella (1940-): Körhinta. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (86/100), 35×51 cm
10548.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Mészáros Lajos (1925-1971): Szánkózás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18x25 cm
10549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Merényi Rudolf (1893-1957): Női akt faunokkal. Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kisebb törésnyommal, lap teteje kartonra kasírozva, 31x22 cm
10550.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
10551.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45×34 cm / screenprint on paper, artist"s proof, signed

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Markó Ernő (1868-1945): Erdő. Olaj, karton, jelezve balra lent. Sérült. 35,5×52 cm
10552.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Marosi Ilona (1941-): Álarcos bogáncs. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm
10553.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Mészáros Mihály (1930-2008): kalapos hölgy portréja. Akvarell, kréta, papír, jelzett, Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló ajánlási sorokkal, 42×29,5 cm
10554.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft