Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

Kozma István (1937-2020): Társaság (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 60×80 cm. Fakeretben. / István Kozma (1937-2020): Company (untitled). Oil on canvas, signed lower right. 60×80 cm. Framed
10061.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10062.

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 621,62
1 764,71
Pataky László (1857-1912): Táborozó katonák. Vegyes technika, papír jelzett, 18,5x31,5 cm. Üvegezett fakeretben
10063.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10064.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
10065.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10066.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
10067.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
10068.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
10069.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Várady Gyula (1866-1929): Udvar, 1917. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Hátoldalán kissé töredékes korabeli raglappal (Műcsarnok?). Dekoratív, áttört keretben. 63x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10070.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10071.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Telepy Károly (1828-1906): Hegyvidéki táj. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 9x15,5 cm / pencil on paper, signed, framed.
10072.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

468. aukció:

Megtekintés: június 17-20. között;

Tételek átvétele: június 24-én 12 órától;

Fizetési határidő: július 5.

Elszámolás: július 10-től

  Események