Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

10712.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
10713.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,40
54,29
10714.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
10715.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10716.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10717.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
10718.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Simon Béla (1957-): Városrészlet, olaj, karton jelzett keretben 32x48 cm
10719.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Sárdy Brutus (1892-1970): Hegyvidék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel, vakráma nélkül, 42x56 cm
10720.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10721.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
10722.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
97,14
10723.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft