Festmények és grafikák

Tételek száma: 936

Szalóky Sándor (1921-1978): Háztetők. Akvarell, papír, jjl: Szalóky 1959. 28,5x46 cm, keretben, keret sérült, javítható.
10832.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
10833.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
10834.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Amerigo Tot (1909-1985), kétoldalas mű: Amerigo Tot budai várban lévő műteremházának üvegfala és alaprajza. Golyóstoll, papír, jelzett, 17,5x12,5 cm
10835.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10836.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10837.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
10838.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Tassy Béla (1942-): Forgás. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/91). Paszpartuban. 45x34 cm
10839.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10840.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Tifán Enikő (-), erdélyi magyar festő: Nyári erdő. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben. 40x60 cm
10841.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
10842.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10843.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft