Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar előtt. Akvarell, papír, jelezve b... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/468/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Istokovits-Kalman-1898-1990-Vihar-elott-Akvarell-papir-jelezve-balra-lent-Dekorativ-u~II2987770
2987770
10397
468
38000
Kikiáltási ár:
38 000 Ft 100,80 EUR , 108,57 USD
Leírás: Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar előtt. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27×35,5 cm
: nagy_andras