32 000 Ft
Különféle művészek, össz. 10 db mű: Az Aranycsapat tagjairól (Puskás, Bozsik, Czibor, Hidegkuti, Lóránt, Zakariás, Budai II, Gellér) valamint Szepesi Györgyről készült portré és a Népstadion madártávlatból. Litográfia, papír. Jelzett. Néhány lapon apró foltokkal, Puskást ábrázoló és a Népstadiont megörökítő lapon kisebb lapszéli szakadással. Lapméret: 43x31 cm.