10570.
468. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
15 000 Ft
Mocsay Béla (működött 1920-45 körül): Kültelki utca (Ferencváros). Akvarell, tus, toll, papÃr, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon Ujságrajzolok c. kiállÃtás korabeli raglapjával. Ãœvegezett fakeretben, 12×19,5 cm