2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm